Jan od Boga

Największy uzdrowiciel naszych czasów

«

»

Jan od Baga

Zapraszam do Jana od Boga – największego uzdrowiciela naszych czasów

Nie ma wątpliwości, że Jan od Boga jest największym duchowym medium naszych czasów. Od ponad pięćdziesięciu lat pomógł on ponad osmiu milionom chorych na: nowotwory, AIDS, stwardnienie rozsiane, cukrzyca, choroby serca, epilepsja, choroba Parkinsona, depresja i wielu innych. Ludzie, którzy go spotkali doznali nie tylko poprawy zdrowia ale również zdecydowanej poprawy w życiu. Jan często pomaga w przypadkach chorób nie zdiagnozowanych lub rzadko spotykanych kiedy lekarze rozkładając ręce nie znajdują ratunku. Jan od Boga tak naprawdę nazywa się Joao Teixeira da Faria. Jest on transmedium jedynym w swoim rodzaju, ponieważ inkorporuje (przyjmuje, pozwala wniknąć w siebie) wysokorozwinięte istoty z innych wymiarów. Istoty te poprzez Jana od Boga pomagają ludziom za pomocą wizualnych i duchowych czyli niewidzialnych gołym okiem operacji.

Setki osób każdego dnia odwiedza Jana od Boga w jego duchowym szpitalu Casa de Dom Inacio de Loyola (Dom Świętego Ignacego z Lojoli). Dziennie przeprowadza się tam zdecydowanie więcej operacji niż w wysoko wyspecjalizowanych, nowoczesnych szpitalach w ciągu całego tygodnia. Ludzie, którzy odwiedzają Jana od Boga są pod wrażeniem jego osiągnięć w pracy uzdrawiającej. Praca Jana od Boga obserwowana jest przez studentów medycyny, lekarzy, jak również przez uczonych. Podziwiają go wszyscy, ale najbardziej doceniają go ci, którzy sami doświadczyli jego uzdrawiających mocy. To co wydawało się już stracone i nieodwracalene, tu w Domu świętego Ignacego nabierało innych rozmiarów, który pozwolił ludziom odzyskać nadzieję, wrócić do życia, kiedy zdaniem lekarzy dobiegało ono już końca. Dla wielu osób wizyta w Domu Świętego Ignacego była „ostatnią deską ratunku”, gdy lekarze orzekli nad nimi wyrok śmierci. Ludzie odwiedzający Jana od Boga otrzymują drugą szansę oraz ogromną pomoc w kształtowaniu swojego rozwoju osobistego i duchowego.

         

Napisano wiele książek o Janie od Boga, jednak jedynie w języku portugalskim i angielskim. Polski czytelnik musi niestety zadowolić się artykułami o Janie od Boga, których wiele pojawia się w takich czasopismach jak „Trzeci wymiar” , „Wróżka” itp. Artykuły w tych czasopismach przedstawiały swoim czytelnikom osobę Jana od Boga i opisywały jego prace oraz pomoc jaką niesie swoim bliźnim. Powstało także wiele dokumentalnych filmów o Janie od Boga i jego cudownych uzdrowieniach. Także w polskiej telewizji zaprezentowano niektóre z nich. Nagrano także film o życiu Jana od Boga i Świętego Ignacego – jego patrona zatytułowany „  Healing, istoty duchowe i uzdrowienia oraz ich praca dla ludzkości”. Film ten uzyskał trzy wyróżnienia na festiwalu filmowym w Monako.