Jan od Boga

Największy uzdrowiciel naszych czasów

«

»

Modlitwy

Modlitwy i medytacje mają dobroczynne znaczenie dla każdego, kto przyjeżdża do Casa. Bądź w kontakcie sam ze sobą i staraj się unikać towarzystwa innych osób na tyle, ile jest to możliwe. Proś duchy o pomoc i prowadzenie. Kiedy jesteś w kontakcie z samym sobą jesteś także świadomy swoich myśli, uczuć i reakcji. W ten sposób uczysz się słuchać swego wewnętrznego głosu, który próbuje się z Tobą skontaktować. Tak często jak jest to możliwe odwiedzaj Casę i medytuj – uspokój swoje myśli, oddychaj spokojnie. W spokoju słuchaj swojego wewnętrznego głosu, tego co ma Ci do powiedzenia. Skontaktuj się ze swym Uniwersum.

                                        

Gdy jesteś zrelaksowany i uwolniony od wszelkich myśli możesz usłyszeć, co Twój wewnętrzny głos chce Ci przekazać. W ten sposób otwierasz się na wewnętrzne przesłania. Dopiero wtedy dogłębnie zrozumiesz swój problem i możesz prosić o jego uzdrowienie.

Kiedy słuchasz na głębszym poziomie, lepiej zrozumiesz swoje wewnętrzne potrzeby. Staniesz się pewniejszy siebie i łatwiej zrozumiesz głębokie wzorce innych poprzez słuchanie o czym mówią. Zaakceptujesz, że oni różnią się od Ciebie i to, że Ty różnisz się od nich. Zrozumiesz, że różnice są naszymi osobistymi talentami.