Jan od Boga

Największy uzdrowiciel naszych czasów

«

»

Hotel I

Serdecznie zapraszamy do pensjonatu Pousada Caminho Encantado w Abadiani.

Pousada powstała w 2004 roku. Od samego początku powstania stale rośnie, rozwija się i udoskonala. W 2008 roku kiedy mieszkałam tam pierwszy raz mogła zaoferować 10 pokoi. Dziś oferuje ponad 40. Każdy pokój ma swój szczególny charakter. Na przykład, są dwa pokoje z dachem, który można otworzyć i spać pod gwiezdnym niebem co daje możliwość bezpośredniego odbioru harmonizującej wibracji gwiazd.

Niektóre pokoje są całkowicie wkomponowane w krajobraz. Znajdują się na zboczach wzgórz tak typowych dla płaskowyżu centralnej Brazylii zwanego Cerrado, który jest  II po Amazonii unikatem przyrody nie tylko w skali Brazylii ale i światowym.

Wiele pokoi oferuje wspaniałe widoki na lasy i zielone doliny. Mamy kilka pokojów z tarasami umożliwiającymi bycie blisko przyrody.

Mamy również do zaoferowania naszym gościom trzy pokoje w formie ośmiokąta. Nazywają się Octagony. Stwierdzono, że tego rodzaju wyższe formy geometryczne same w sobie są energetyczne a ich położenie w lesie sprzyja leczeniu. Domy a właściwie pokoje zbudowane są ze szkła i znajduje się w pobliżu Pousada w naturalnym obszarze Cerrado.

Mamy w pousadzie dla państwa ogród z tarasem i dużym basenem kąpielowym. To jest szczególnie doceniane gdy temperatura w środku dnia przekracza 30 stopni lub więcej.  Kąpiel i odpoczynek w ogrodzie mogą być bardzo orzeźwiające. Kuchnia oferuje dania  brazylijskie, dostosowanego do wymogów europejskich. Posiłki serwowane są trzy razy dziennie jako bufet, na którym znajdziecie państwo zawsze potrawy wegetariańskie ale również mięso, drób, ryby i wieprzowinę. Według zaleceń Bytów Domu Świętego Ignacego nie używa się tu ani pieprzu ani chili. Do prawie każdego posiłku, szczególnie na śniadania  podawane są egzotyczne owoce, takie jak papaja, mango, ananasy i napoje; soki, kawa, kakao i herbata. W jadalni znajdziecie państwo zawsze wodę, kawę, herbatę i owoce.

Jeśli nie masz komputera możesz skorzystać z komputera pousady z podłączeniem do Internetu. Jeśli masz komputer możesz skorzystać bezpłatnie z WiFi.

Personel mówi po angielsku i portugalsku. Pranie możesz zamówić za stosunkowo niską opłatę.

W Pousada Caminho Encantado każdy może znaleźć coś dla siebie, od prostego zakwaterowania do zakwaterowania o wysokim standardzie. Pousada jest częścią Domu Świętego Ignacego, którego zasad zawsze przestrzegamy. Naszymi gośćmi są nie tylko osoby, które przyjechały tu na leczenie ale również ci, którzy przyjechali w poszukiwaniu własnej drogi rozwoju duchowego.

Kliknij na zdjęciu i powiększ je