Jan od Boga

Największy uzdrowiciel naszych czasów

«

»

Siły uzdrawiające

W Casa de Dom Inacio uzdrowienie odbywa się na wielu poziomach: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym. Jeśli pragniesz głębokiego uzdrowienia fizycznego, to doświadczysz nie tylko tego, ale także uzdrowienia na bardzo głębokim poziomie duchowym. Będąc w kontakcie z samym sobą poprzez obserwacje swych myśli i uczuć oraz zrozumienie o czym myślisz i jakie uczucia budzą Twoje myśli, stajesz się świadomy siebie. Uświadamiając sobie w jaki sposób żyjesz oraz swój stosunek do ludzi, którzy cię otaczają, zrozumiesz jakie zdarzenia w twoim życiu przyczyniły się do stanu, w którym się znajdujesz. W ten właśnie sposób współpracujesz z duchami Casy, co bardzo przyspiesza uzdrowienie.

W Domu Św. Ignacego każdy spotyka Ducha osobiście. Ci, którzy skrupulatnie dostosowują się do zaleceń Ducha szybciej zauważają poprawę. Inni natomiast muszą poczekać dłużej na osiągnięcie lepszych rezultatów. Gdy Duch albo Byt zaleci ponowną wizytę, to dlatego, że chce sprawdzić jak uzdrawianie przebiega na poziomie komórkowym, czyli bada jakie zmiany nastąpiły w komórkach. Często potrzeba wielu miesięcy aby zmiany w organizmie były tak daleko posunięte, aby można rozpocząć kolejny etap uzdrawiania.

    

Uzdrawianie jest procesem niezwykle indywidualnym i jest uwarunkowane wieloma czynnikami tj.: osobowość, zaawansowanie choroby, stosunek do uzdrowień prowadzonych w Casie. Ponadto ciało potrzebuje czasu na wyleczenie, komórki potrzebują czasu na odbudowę i prawie wszyscy potrzebują czasu na to, by dokonali swojej zmiany na poziomie duchowym. Niektórzy muszą zmienić swoje otoczenie, odżywianie, a także styl życia. Inni z kolei muszą zmienić swoje nastawienie zarówno do siebie, jak i do innych.

Dla wielu osób uzdrowienie na poziomie fizycznym nie jest najważniejsze. Zdecydowanie ważniejsze jest duchowe przebudzenie, a także świadomość  że życie jest wielowymiarowe tzn istnieje w wielu wymiarach jednocześnie. To z kolei daje nam wielką szansę na przebudzenie, umożliwia nam rozwój oraz wzrastanie na poziomie duszy.

W Casa istnieje wiele sposobów na wzmocnienie procesu uzdrawiania.