Jan od Boga

Największy uzdrowiciel naszych czasów

«

»

O mnie – Spotkaj Jana od Boga razem ze mną

Nazywam się Maria Dahlström, jestem przewodnikiem Domu Świętego Ignacego od 2009 roku kiedy  to  Jana od Boga udzielił mi pozwolenia na organizowanie wyjazdów do tego niesamowitego miejsca w Abadiani. Od roku 2013 mieszkam w Abadiani aby ci, którzy potrzebują pomocy Jana od Boga nie musieli czekać z wyjazdem lub uzdrawianiem na odległość aż do planowanych wyjazdów grupowych.

Organizuję 8-9 wyjazdów rocznie w mniejszych grupach aby moc zaopiekować się osobiście każdym w czasie pobytu w Abadiani. Pracuję według norm niezależnych przewodników Domu, które Dom św. Ignacego ustalił. Spotkacie państwo ze mną Jana od Boga w każdą środę, czwartek i piątek. Do każdej wizyty przygotujemy się biorąc zabieg kryształowy oraz poprzez rozmowy z przewodnikiem, tzn ze mną. Będę towarzyszyć państwu w każdym spotkaniu z Janem i wspierać w procesie uzdrawiającym. Na bieżąco będziemy dyskutować jakie zabiegi mogą być dla państwa najbardziej korzystne aby pobyt w Domu Świętego Ignacego był dla państwa optymalny. Nie tykjo przed wyjazdem ale i podczas pobytu zajmę się praktycznymi sprawami abyście państwo mogli się skupić tylko na uzdrawianiu.

Zanim zostałam przewodnikiem Domu św Ignacego przeszłam szkolenia różnych technik uzdrawiania, NLP (neuro-lingwistyczne programowanie), mentalnego treningu, metody Silvy, metod uzdrawiających, kołczingu oraz niesienia pomocy ludziom, którzy utracili swych bliskich. Fascynuje mnie numerologia oraz Yoga. Moja droga rozwoju duchowego była długa poprzez liczne szkolenia, warsztaty, terapie, medytacje i pracę jako uzdrowiciel oraz poznawanie różnych szkół rozwoju duchowego. Dziś kontynuuje ją w Domu Jana od Boga.

Kontakt

mail: maria@janodboga.pl

Maria Dahlstrom: 0046708740294 również WhatsAp 

Skype: maria.dahlstrom