Jan od Boga

Największy uzdrowiciel naszych czasów

«

»

Uzdrawiania przez zdjęcie

W przypadku, gdy nie jest to możliwe, abyś udał się do Casa de Dom Inacio /Dom Świętego Ignacego/ w Abadiania, Brazylia, możesz podać swoje zdjęcie komuś kto tam jedzie i przez zdjęcie doznać uzdrowienia z problemu albo choroby.

Twój problem może dotyczyć zdrowia, zarówno fizycznego i psychicznego, problemu natury duchowej, relacji, finansów, pracy, itd. Można poprosić o wsparcie i prowadzenie w życiu. Po wysłaniu zdjęcia proponuję medytować i modlić się skupiając się na boskiej mocy uzdrawiającej co najmniej przez tydzień. Mamy dwie opcje uzdrowień poprzez zdjęcie:

Moc Świętego trójkąta – twoje zdjęcie wraz z opisem tego o co prosisz zostanie umieszczone w Świętym Trójkącie Domu Świętego Ignacego. Wszystkie uzdrawiania w Domu Św. Ignacego są bezpłatne. 

Błogosławione Zioła – Twoje zdjęcie zostanie pokazane Janowi od Boga/Istocie Świetlistej a Jan przepisze ci zioła za pośrednictwem zdjęcia oraz od razu zacznie pracować nad tobą i będzie kontynuować uzdrawiania za pomocą ziół w kapsułkach zaprogramowanych specjalnie dla uzdrowienia ciebie. Musisz otworzyć się na moc uzdrowienia /powiedz to do siebie: otwieram się Boską moc uzdrawiającą i na przyjecie uzdrowienia oraz prowadzenia w tym procesie uzdrawiającym/ i dziękować Bogu/Istotom świetlistym za pomoc za każdym razem gdy będziesz brać zioła (w odstępie nie częstszym niż 4 godziny). Musisz być również gotów postępować zgodnie z instrukcjami przy braniu ziół, tj: nie pić napojów alkoholowych, nie używać pieprzu, nie jeść zapłodnionych jaj (normalne jaja ze sklepu spożywczego są OK) przez cały czas stosowania leku (około 60 dni).

Dla uzdrowienia poprzez zdjęcie proszę przekazać komuś kto jedzie do Brazylii:

• Najnowsze zdjęcie całej osoby, preferowany ubiór jest w kolorze białym lub jasnym, zwykłe ubrania są ok.

• Imię i nazwisko

• data urodzenia

• Adres zamieszkania i adres, na który wysłać zioła

• Problem/choroba opisana w kilku słowach.

Listy do Boga – Dodatkową opcją leczenia to List do Boga. Możesz zacząć podziękowaniem za wszystko co otrzymałeś w życiu, ludzi wokół siebie, to co jest najcenniejsze w twoim życiu. Opisz swoją obecną sytuację, przez co przechodzisz i co potrzebujesz uzdrowić. Mogą to być choroby ciała i umysłu, swoje życie, relacje, finanse, praca itp. Módl się o uzdrowienie z chorób zarówno fizycznych jak i psychicznych i proś o wsparcie i pomoc w życiu oraz o prowadzenie. Kiedy to piszesz zastanów się za czym najbardziej tęskni twoja dusza i poproś o to. Dziękuj za pomoc, która będzie ci dana skupiając się na tym co mógłbyś sam zrobić aby doznać uzdrowienia, aby pomóc sobie i innym abyśmy wszyscy mogli żyć w miłości i radości pełnią życia, mieć to, czego potrzebujemy, i żyć w dobrym zdrowiu.