Gdy jesteś chory lub gdy trapią Cię jakieś problemy natury rodzinnej, ekonomicznej czy zawodowej napisz list do Boga. List możesz podać przez kogoś, kto udaje się do Domu świętego Ignacego albo wysyłać go do mnie mailem.

Możesz w liście napisać na przykład tak:

Kochany Boże, dziękuję za wszystko, czego doświadczyłem w życiu i za wszystko, co mi się przytrafiło. Dziękuję za życie. Opisz co zdarzyło się w Twoim życiu, przez co w tej chwili przechodzisz i co potrzebujesz uzdrowić/naprawić, w czym potrzebujesz pomocy np. w odniesieniu do zdrowia, związku uczuciowego, pracy/zawodu.

Wyobraź sobie jakbyś się czuł, gdybyś to wszystko czego pragniesz już posiadał. Pisz od serca, niech to będzie Twoja święta spowiedź i prośba, której bardzo pragniesz. Podziękuj z całego serca za pomoc, o którą prosisz i napisz, że uczynisz wszystko abyś nie tylko Ty był szczęśliwy, ale również inni. Abyśmy wszyscy żyli w szczęściu, spokoju i cieszyli się dobrym zdrowiem.

Nie ma znaczenia, czy Twój list będzie długi czy krótki. Możesz napisać list na wiele stron jeśli tego potrzebujesz lub też bardzo krótki, jeżeli taki Ci odpowiada. Otwórz swoje serce. Uwolnij swoje uczucia i słowa, pozwól im płynąć.

Włóż list do koperty (nie tej samej, w której wysyłasz swoje zdjęcia), zaklej kopertę i napisz na niej „kosz modlitw” i podaj osobie, która wyjeżdża do Domu świętego Ignacego. Listy podawane przez kogoś są bezpłatne.

Wyślij swój list pocztą mejlową na adres: maria@janodboga.pl Wpłać jednocześnie 50 zł na konto 61 1050 1559 1000 0090 7417 8725 w ING  Banku Śląskim S.A. na nazwisko Maria Dahlstrom.

 


Comments are closed.

-->