Jan od Boga

Największy uzdrowiciel naszych czasów

«

»

Uzdrawiania przez zdjęcie

W przypadku, gdy nie jest to możliwe, abyś udał się do Casa de Dom Inacio /Dom Świętego Ignacego/ w Abadiania, Brazylia, możesz podać swoje zdjęcie komuś kto tam jedzie i przez zdjęcie doznać uzdrowienia z problemu albo choroby.

Twój problem może dotyczyć zdrowia, zarówno fizycznego i psychicznego, problemu natury duchowej, relacji, finansów, pracy, itd. Można poprosić o wsparcie i prowadzenie w życiu. Po wysłaniu zdjęcia proponuję medytować i modlić się skupiając się na boskiej mocy uzdrawiającej co najmniej przez tydzień. Mamy dwie opcje uzdrowień poprzez zdjęcie:

Moc Świętego trójkąta – twoje zdjęcie wraz z opisem tego o co prosisz zostanie umieszczone w Świętym Trójkącie Domu Świętego Ignacego. Wszystkie uzdrawiania w Domu Św. Ignacego są bezpłatne. 

Dla uzdrowienia poprzez zdjęcie proszę przekazać komuś kto jedzie do Brazylii:

• Najnowsze zdjęcie całej osoby, preferowany ubiór jest w kolorze białym lub jasnym, zwykłe ubrania są ok.

• Imię i nazwisko

• data urodzenia

• Adres zamieszkania i adres, na który wysłać zioła

• Problem/choroba opisana w kilku słowach.

Listy do Boga – Dodatkową opcją leczenia to List do Boga. Możesz zacząć podziękowaniem za wszystko co otrzymałeś w życiu, ludzi wokół siebie, to co jest najcenniejsze w twoim życiu. Opisz swoją obecną sytuację, przez co przechodzisz i co potrzebujesz uzdrowić. Mogą to być choroby ciała i umysłu, swoje życie, relacje, finanse, praca itp. Módl się o uzdrowienie z chorób zarówno fizycznych jak i psychicznych i proś o wsparcie i pomoc w życiu oraz o prowadzenie. Kiedy to piszesz zastanów się za czym najbardziej tęskni twoja dusza i poproś o to. Dziękuj za pomoc, która będzie ci dana skupiając się na tym co mógłbyś sam zrobić aby doznać uzdrowienia, aby pomóc sobie i innym abyśmy wszyscy mogli żyć w miłości i radości pełnią życia, mieć to, czego potrzebujemy, i żyć w dobrym zdrowiu.