Jan od Boga

Największy uzdrowiciel naszych czasów

O mnie

Nazywam się Maria, jestem przewodnikiem Domu Świętego Ignacego od 2009 roku kiedy Byt udzielił mi pozwolenia na organizowanie wyjazdów do tego niesamowitego miejsca w Abadiani. Większą cześć roku mieszkam w Abadianii aby móc udzielić natychmiast pomocy w uzdrowieniach na odległość.

Uzdrowienia w Domu Świętego Ignacego odbywają się w każdą środę, czwartek i piątek. Do każdej wizyty przygotujemy się biorąc zabieg kryształowy oraz poprzez rozmowy z przewodnikiem, tzn ze mną. Towarzyszę Państwu i wspieram podczas całego procesu uzdrawiającego. Na bieżąco będziemy dyskutować jakie zabiegi mogą być dla państwa najbardziej korzystne aby pobyt w Domu Świętego Ignacego był dla państwa optymalny. Nie tylko przed wyjazdem ale i podczas pobytu zajmę się praktycznymi sprawami abyście państwo mogli się skupić tylko na uzdrawianiu.

Zanim zostałam przewodnikiem Domu św Ignacego przeszłam szkolenia Reiki, NLP (neuro-lingwistyczne programowanie), mentalnego treningu, metody Silvy, metod uzdrawiających, kołczingu oraz niesienia pomocy ludziom, którzy utracili swych bliskich. Fascynuje mnie numerologia oraz Yoga. Moja droga rozwoju duchowego była długa poprzez liczne szkolenia, warsztaty, terapie, medytacje oraz poznawanie różnych szkół rozwoju duchowego. Dziś kontynuuje ją w Domu Świętego Ignacego.

Maria

tel. +46708740294 Również WhatsApp

maria@janodboga.pl